AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VEFA DERNEĞİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Suluova Vefa Derneği Başkanı Ahmet ÖVÜNDÜR ve Başkan Yardımcısı Mehmet YÜKSEK 9 Ocak 2019  Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu ziyaret ederek bu yıl 7.’si düzenlenen " Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması " ile ilgili bilgi verdiler.
VEFA DERNEĞİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

           Yarışmanın tanıtımını yapan Suluova Vefa Derneği Başkanı Ahmet ÖVÜNDÜR, Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının bu yıl ki konusunun “ Güzel Ahlak “ olarak belirlendiğini söyledi.

 

Yarışma için ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere 3 ayrı kategoride sınav başvurusu alınacağını aktaran Ahmet ÖVÜNDÜR, Server Gençlik ve Spor Kulübü ve Suluova Vefa Derneği tarafından organize edilen yarışma için başvuruların 16 Şubat’a kadar online olarak www.ufkayolculuk.com adresinden gerçekleştirilebileceğini ifade etti.

Okuma alışkanlığının istenen düzeylerde olmadığı günümüzde, okuyan, düşünen ve okuduklarıyla hayatına yön veren bireylerin yetişmesine katkı sağlamak, halkımızın, özellikle gençlerimizin sahih kaynaklarla buluşmasına destek olmak amacıyla düzenlenen ufka yolculuk organizasyonunu oldukça önemli bulduğuna vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; Suluova Vefa Derneğine bu güzel çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

10-01-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.