AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VEFAT EDEN ÖĞRETMENİMİZ KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU kısa bir süre önce ahirete irtihal eden Burhan ŞEN öğretmenimizin Belediye Kabristanlığında bulunan  kabrini ziyaret ederek mezarı başında dua etti.
VEFAT EDEN ÖĞRETMENİMİZ KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI

Kıymetli öğretmenlerimizin şimdiye göre çok daha zor zamanlarda yılmadan ve şevkle ülkemize nice değerler ve insanlar kazandırdıklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu kutsal görevde bizlere fedakarlıkları ve rehberlikleri ile ışık tutan öğretmenlerimizin her zaman kalbimizde ve dualarımızda yer aldıklarına vurgu yaptı.

Görevi başında şehit olmuş eğitimciler olmak üzere ahirete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet ve mağrifet dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, uzun yıllar boyunca öğrencilerini büyük bir hassasiyetle ve fedakârlıkla yetiştirmiş, bugün artık emekli olmuş öğretmenlerimize de sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler niyaz ettiğini ifade etti.

Kabir ziyaretinde, Kur´an-ı Kerim okunarak merhum öğretmenin ruhuna hediye edildi.

24-11-202024-11-202024-11-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.