AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vefat

Suluova Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(Sağlık Meslek Lisesi) Öğretmenlerinden ve Suluova Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Mahmut Aslan’ın eşi Ayşe Aslan hayatını kaybetti. Ayşe Aslan’ın cenazesi Amasya’da ki Sultan Beyazıt Camiinde 15 Temmuz 2015 Çarşamba günü kılınacak öğle namazını müteakiben Amasya Tekir Dede Mezarlığında defnedilecek.
Vefat

Suluova Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(Sağlık Meslek Lisesi) Öğretmenlerinden ve Suluova Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Mahmut Aslan’ın eşi Ayşe Aslan(41) hayatını kaybetti.
2004 Yılında yakalandığı amansız hastalık neticesinde tedavi gördüğü Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 14 Temmuz 2015 Salı günü saat:17.30 sıralarında doktorların büyük uğraşlarına rağmen kurtarılamayarak genç yaşta hayata gözlerini yumdu.
2000 Yılından beri Suluova Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmenlik yapan, başarılı hizmetleri ve insani yönüyle eğitim camiası ve öğrencileri tarafından büyük takdir gören merhume Ayşe Aslan’ın cenazesi Amasya’da ki Sultan Beyazıt Camiinde kılınacak öğle namazını müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra Tekirdede Mezarlığında defnedilecek.
Ayşe Öğretmenin rahatsızlığın artması üzerine son bir haftadır yoğun bakımda kaldığını, yapılan tüm müdahalelere rağmen ise kurtarılamayarak hayatını kaybettiğini ve büyük üzüntü duyduklarını ifade eden Suluova ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, eşi Mahmut Aslan, ailesi ve tüm yakınları ile öğrenci ve eğitim camiasına başsağlığı ve de sabırlar diledi. 
Suluova Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Mahmut Aslan’ın eşi olan, 13 ve 15 yaşlarında 2 kız çocuğu bulunan merhume öğretmenimiz Ayşe Aslan’a Yüce Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, tüm eğitim camiasına ve sevenlerine ise Sabr-ı Cemil niyaz ederiz…Mekanı Cennet Olsun…

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.