AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VEFAYI BİZ SİZLERDEN ÖĞRENDİK

Şehit Metehan Atmaca Anadolu Lisesi, idareci ve öğretmenleri,  Kasım Ayı Ara Tatil Dönemi Mesleki Çalışmaları kapsamında " Emekli Öğretmenlerle Dinleti " etkinliği gerçekleştirdi
VEFAYI BİZ SİZLERDEN ÖĞRENDİK

Öğretmenler odasında düzenlenen etkinlikte, onur konuğu olarak davet edilen emekli öğretmenler Savaş ERDEMLİ ve Nazmiye ERDEMLİ çiftini misafir eden Şehit Metehan Atmaca Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleri, emekli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günlerini kutlayarak, sağlıklı, mutlu ve huzurlu uzun ömürler dilediler.

Bu anlamlı buluşmaya katılarak ellerini öptüğü emekli öğretmenlerle sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kıymetli öğretmenlerimizin şimdiye göre çok daha zor zamanlarda yılmadan ve şevkle ülkemize nice değerler ve insanlar kazandırdıklarını belirterek, bu kutsal görevde bizlere fedakarlıkları ve rehberlikleri ile her zaman ışık tutan öğretmenlerimize emekleri dolayısıyla şükranlarını iletti.

24 Kasım Öğretmenler Günü haftası içerisinde hem kendilerini yetiştiren öğretmenlerini unutmadıklarını göstermek, hem de okul olarak bu kutsal mesleğe yıllarını vermiş eğitim çınarlarının deneyim ve tecrübelerinden istifade etmeyi amaçladıklarına değinen Şehit Metehan Atmaca Anadolu Lisesi Müdürü Adem ASLAN ise, bu vesileyle Onların okul ve sınıf havasını yeniden teneffüs etmelerini, kısa bir an da olsa özlem duydukları eski günlerinden bir zaman dilimi yaşamalarını sağlamak istediklerine vurgu yaptı.

Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ile Okul Müdürü Adem ASLAN, emekli öğretmenler Savaş ve Nazmiye ERDEMLİ çiftine birer çiçek hediye ederek eğitim camiasına verdikleri emekleri dolayısıyla teşekkür ettiler. 

Bu vefalı davranış karşısında oldukça duygulanan emekli öğretmenler Savaş ve Nazmiye ERDEMLİ çifti ise, öğretmenler camiasının büyük bir camia ve aile olduğunu söyleyerek; unutulmamalarından duydukları mutluluğu ve onuru dil getirerek, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Okul Müdürü Adem ASLAN ve tüm okul öğretmenlerine teşekkürlerini ilettiler.   

23-11-201923-11-201923-11-201923-11-201923-11-201923-11-201923-11-201923-11-201923-11-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.