AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"VİZYON 2023 BULUŞMALARI" PROJESİ BAŞLIYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yüz yüze ve uzaktan eğitim sürecinde idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimiz için "Mutlu Çocuklar, Güçlü Suluova ve Güçlü Türkiye" sloganıyla hazırlanan "Çevrim İçi Vizyon 2023 Buluşmaları" Projesi 9 Mart 2021 Salı günü başlıyor.


               Eğitim çalışanları olarak öğrencilerimizi yaşadığımız zorlu salgın sürecine rağmen bilgiyle yetiştirmek ve donanımlı bir şekilde geleceğe hazırlamak için büyük gayret ve özveri gösterdiklerine vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Bakanlığımızın ortaya koyduğu 2023 vizyonu ışığı altında eğitim camiamıza yönelik çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerinin altını çizdi.

 "Çevrim İçi Vizyon 2023 Buluşmaları" Projesiyle birbirinden kıymetli uzman kişilerin kendi alanları ile ilgili bilgi ve birikimlerini Suluova ile paylaşacaklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, sınav sürecinde öğrenci ve veli motivasyonundan 100. Yılında İstiklal Marşı'mıza ve Mehmet Akif ERSOY'a, Şanlı Destanımız Çanakkale'den ilham veren öğretmen hikayelerine kadar bir çok konunun bu özel projede yer alacağını söyledi.

 "Çevrim İçi Vizyon 2023 Buluşmaları" Projesinin tüm eğitim camiamıza hayırlı olması temennisinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, projeye destek ve katkılarından dolayı Suluova Kaymakamımız Abdullah ŞEN'e, Dr. Öğretim Üyesi Hanife Yılmaz ÇENGEL'e, eğitimci-yazar Fahrettin GÜN'e, Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı Ayhan KORKMAZ'a, Çanakkale Savaşları 100. Yıl Dernek Başkanı Turgay GÜLEÇ'e ve değerli meslektaşı Nurten AKKUŞ'a gönülden teşekkürlerini iletti.

 "Çevrim İçi Vizyon 2023 Buluşmaları" Projesinde Neler Var ?

 İstanbul Gelişim Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Hanife Yılmaz ÇENGEL 9 Mart Salı günü saat 18:00'de 12. Sınıf öğrencilerimizle "Pandemi Sürecinde Sınav Kaygısı ve Motivasyon" konulu, yine aynı gün saat 19:00'de ise velilerimizle "Pandemi Sürecinde YKS Öğrencilerine Yönelik Ebeveyn Tutumları Nasıl Olmalı?" konulu çevrim içi seminerlerle bir araya gelecek.

 Eğitimci-Yazar Fahrettin GÜN İstiklal Marşı'mızın Kabulünün 100. yılında, 12 Mart Cuma günü saat 19:00'da İstiklal Marşımızı ve Mehmet Akif ERSOY'u anlatacak.

               Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanı Ayhan KORKMAZ, 16 Mart Salı günü saat 19:00'da uzaktan eğitim sürecinde öğretmen motivasyonunu anlatacak.

 Çanakkale Savaşları 100. Yıl Dernek Başkanı Turgay GÜLEÇ, Çanakkale'de yaşanan destansı mücadeleyi 18 Mart Perşembe günü saat 20:00'de Suluova'nın Koca Seyitlerine anlatacak.

 Dünyanın "En iyi 10 Öğretmen" listesine giren ilk Türk. Proje ve etkinlikleri ile dünyaya ilham verenNurten AKKUŞ çalışmalarını ve eğitimde fark oluşturan fikirlerini 25 Mart Perşembe günü saat 19:00'da Suluova'da görev yapan meslektaşları ile paylaşacak.

05-03-2021

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.