AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VİZYON SULUOVA PROJESİNDE İLK DÖNEM 2724 PROJE ve ETKİNLİKLE TAMAMLANDI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce 1 Kasım 2019 tarihinde yapılan Proje Tanıtım Toplantısında başlatılan "Vizyon Suluova Projesi" kapsamında 3 aylık zaman dilimi içerisinde okullarımız tarafından 2724 proje ve etkinlik girişi yapıldı.
VİZYON SULUOVA PROJESİNDE İLK DÖNEM 2724 PROJE ve ETKİNLİKLE TAMAMLANDI

2023 Eğitim Vizyonu belgesi doğrultusunda hazırladıkları Vizyon Suluova Projesinin okullarda bir sinerji ve hareketlilik oluşturarak her biri birbirinden değerli ve kıymetli birçok çalışmanın gerçekleştirilmesini sağladığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, www.vizyonsuluova.com internet sitesi üzerinden yürütülen proje ile Akademik ve Bilimsel Gelişim başlığı altında 266, İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi ve Yönetimi başlığı altında 439, Sosyal Kültürel ve Sportif Gelişim" başlığı altında 1614 ve Kurumsal Kapasitenin Güçlendirilmesi başlığı altında 405 olmak üzere toplam 2724 gibi önemli bir sayıda proje ve etkinlik girişinin yapıldığını ifade etti.

2023 Vizyon Belgesinde belirtilen hedeflerin ilçemizde maksimum düzeyde gerçekleştirilmesi, daha nitelikli okul ortamı ile eğitim-öğretimde kalitenin artırılması, öğrencilerin gelişimine yönelik aktivite ve etkinliklerin arttırılması amacıyla Vizyon Suluova Projesini uygulamaya başladıklarını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, proje kapsamında 58 sinema etkinliği, 403 veli ziyareti, 39 eTwinning Projesi, 124 eğitsel özgün çalışma, 1600 fidan dikimi, 177 öğrenci ve veli semineri, 64 il ve ilçe gezisi, 23 tane can dostlarımıza yönelik çalışma, 3800 kg geri dönüşüme kazandırılan atık miktarı gibi çok önemli kazanımlar elde ettiklerine vurgu yaptı.

Vizyon Suluova Projesi ile okullarımızın tatlı bir rekabet havası içerisinde hedeflerini gerçekleştirerek, kendi imkanlarını ve kaynaklarını en iyi şekilde kullanmaya çalıştıklarına değinen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, aynı zamanda sitede  "Ayın Etkinliği"  ve "İz Bırakanlar" bölümleriyle; örnek ve başarılı çalışmaların gerek diğer okullarımız gerekse de kamuoyu ile güncel bir şekilde paylaşılmasının sağlandığına dikkat çekti.

2023 vizyonuna sadece bir belge olarak değil, şanlı bayrağımızın yükselme meselesi olarak baktıklarının altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu güzel çalışmaların yapılmasında emeği geçen tüm idareci, öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkürlerini ileterek, 2. dönem yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

05-02-202005-02-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.