AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI YAPILDI

2016-2017 eğitim-öğretim yılı sene sonu Müdürler Kurulu Toplantıları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU başkanlığında gerçekleştirildi.
YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI YAPILDI

12 Haziran Pazartesi günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda lise ve kurum müdürleriyle, 13 Haziran Salı günü ise Eraslan Şehit Fatih Mehmet Keleş Ortaokulunda ana okulu, ilkokul ve ortaokul müdürleriyle 2016-2017 eğitim öğretim yılının değerlendirmesi yapılarak, karşılaşılan sorunlar ve çözüm öneriler konuşuldu.

Bir eğitim-öğretim dönemini daha sorunsuz ve başarılı bir şekilde geçirdiklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

“ Her yıl eğitimde yükselen bir başarı grafiği çizen ilçemizin daha da üst seviyelere yükselmesi için hep birlikte çok çalışmaya devam etmeliyiz. Bu yıl okullarımız yerel ve ulusal bazda yapılan bir çok yarışmaya katıldılar. Bu yarışma ve projelerden Türkiye dereceleri aldılar. Akademik başarı olarak da gerek Üniversite gerekse de Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavlarında yükselen bir grafiğimiz var. Her yönüyle dolu ve yoğun bir dönemi geride bıraktık. “ dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU okul müdürlerinden önümüzdeki eğitim-öğretim dönemi içinde öz verili ve yüksek bir tempoyla çalışmalarını sürdürmelerini ve başarılarını geliştirerek artırmaları istedi.

Toplantı belirlenen gündem maddeleri üzerinde görüş ve açıklamalarda bulunulmasının ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

 14-06-201714-06-201714-06-201714-06-201714-06-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.