AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İLK GÜNÜNDE ÖĞRENCİLERİMİZE ANLAMLI DESTEK

21 Eylül'de okul öncesi ve ilkokul 1. Sınıf öğrencilerimizin yüz yüze eğitime başladığı ilk günde Suluova Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜÇOK ilk etapta 5.000 maske, ilçemizin önemli sanayi kuruluşları arasında yer alan Zennunlar Gıda, Tarım, Hayvancılık Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Aslan ZENNUN 200 litre dezenfektan ve Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa SAATÇİ ise yine ilk etapta 200 litre dezenfektan ile okullarımıza hijyen malzemesi desteğinde bulundular.
YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İLK GÜNÜNDE ÖĞRENCİLERİMİZE ANLAMLI DESTEK

Belediyemizi, sivil toplum kuruluşlarımızı, esnaflarımızı, sanayi kuruluşlarımızı, iş adamlarımızı böylesine anlamlı etkinlikler ile eğitimin içerisinde görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, okullarımızda yüz yüze eğitimin başladığı ilk günde, toplumun her bireyinin eğitimcilerin yanında olmasının, gerek idareci ve öğretmenlerimize gerekse de öğrencilerimize büyük güç ve motivasyon kaynağı olacağını ifade etti.

Küresel bir sorun olan koronavirüse karşı en güçlü tedbirin bilinçli olmak ve hijyen kurallarına dikkat etmek olduğunun altını çizen İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenmenin  önemine dikkat çekti.

             Eğitim kurumlarımızın daha sağlıklı ve temiz şekilde açılması, çocuklarımızın eğitim hizmetini sürdürebilmesi için ekip olarak büyük bir çaba ve özveri içerisinde çalıştıklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eğitimin her zaman yanında ve destekçi olan İlçe Kaymakamımız Sayın Abdullah ŞEN'e, Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜÇOK'a, ZENNUNLAR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Aslan ZENNUN'a ve Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa SAATÇİ'ye Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ailesi adına gönülden teşekkürlerini iletti.

21-09-202021-09-202021-09-202021-09-202021-09-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.