AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZÜMRELER EĞİTİMİN EN ÖNEMLİ DİNAMİKLERİNDEN BİRİSİDİR

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Bölgeleri ve Eğitim Kurulları Yönergesi doğrultusunda 2019-2020 eğitim-öğretim yılı 2. Dönem İlçe Zümre Başkanları kurulu toplantıları 6 Şubat Perşembe günü yapıldı.
ZÜMRELER EĞİTİMİN EN ÖNEMLİ DİNAMİKLERİNDEN BİRİSİDİR

Okullarda Zümre Başkanları kurullarını ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğretmenlerimizin zümre çalışmalarını ve zümrelerde aldıkları kararları önemsediklerine vurgu yaparak bu kapsamda ara tatil dönemi mesleki çalışmaları içerisinde okul müdürü ve ilçe zümre başkanlarına yönelik hizmet içi eğitim düzenlediklerini hatırlattı.

Okullarımızın birbirlerini tamamlayarak bir bütün oluşturmasını sağlamak, okullarımızı çevre ile işbirliğine yönlendirmek, il genelinde eğitim planlamasını koordine etmek ve öğretim faliyetlerinin kalitesini artırmak amacıyla zümre toplantılarının yapıldığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, 2023 Vizyon Belgesi çerçevesinde öngörülen çalışma ve hedeflerle ilgili öğretmenlerden beklentilerini ifade ederek; öğretmenlerimizin proje ve etkinlik gibi eğitim çalışmalarında atacakları her adımda üzerlerine düşen görev ve sorumluluğu her zaman yerine getireceklerini söyledi.

Zümrelerin eğitimin en önemli dinamiklerinden birisi olduğunun altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, zümrelerde oluşturulan gündem maddelerinin olumlu ve olumsuz yönlerinin samimi bir şekilde bütün yönleriyle ele alınmasını isteyerek; zümre toplantılarında alınan kararların hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. 

06-02-202006-02-202006-02-202006-02-202006-02-202006-02-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.