AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ YAZ KURSLARINI DENETLEDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet DAVU, Milli Eğitim Bakanlığınca öğrencilerin yaz tatilini verimli şekilde değerlendirmesi, akademik ve sosyal gelişimlerine katkı sağlaması için başlatılan Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
MÜDÜRÜMÜZ YAZ KURSLARINI DENETLEDİ

Mehmet Bilgili Ortaokulu, İmam Hatip Ortaokulu ve Fen Lisesinde açılan kursları ziyaret ederek öğrencilere ve kurs öğretmenlerine başarılar dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerin istek ve önerilerini dinledi.

3 okulda son sınıfa geçen toplamda 300’e yakın öğrencinin yaz kurslarına katıldığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU :

“ Öğrencilerimizin sene içerisinde derslerde edindikleri bilgileri taze tutmalarına ve pekiştirmelerine katkı sağlamak, özel ilgi ve yeteneklerini geliştirmek amacıyla isteyen okullarımızda Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını açtık. Yazın açılan bu kurslarda öğrencilerimizi sıkmadan bir üst sınıfa hazırlamanın alt yapısı oluşturularak, hazır oluş düzeylerinin artırılması temel hedefimizdir.  Kurslarda ihtiyaç duyulan bütün materyal ve kaynaklar EBA üzerinden indirilerek ücretsiz olarak tüm öğrencilerimize dağıtılıyor. Kurslar özellikle 2016 -2017 eğitim-öğretim yılında TEOG ve Üniversite Sınavlarına girecek öğrenciler için önem arz etmektedir. Fedakarlık duygusuyla kurslarda görev alarak öğrencilerimizi daha güzel bir geleceğe taşımak için özveriyle çalışan idareci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyor, sunulan bu imkanı sonuna kadar kullanarak daha güzel yarınlara emin adımlarla gitmek için çalışan kıymetli öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi. 

 

Yaz dönemi Destekleme ve Yetiştirme kursları 31 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecektir. 

 

 

12-08-2016 12-08-2016 12-08-2016

 12-08-2016 12-08-2016

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.